Ваш надійний партнер у світі високих технологій!

Виробники

DURMA
DURMA
DURMAZLAR MAKINA – визнаний лідер турецького верстатобудування займає міцні позиції на світовому ринку. Це зумовлено високою якістю, а також інноваційністю продукції компанії, її вмінням розвивати та вдосконалювати ідеї, що народжуються у сегменті листової металообробки.
VICTOR Taichung
VICTOR Taichung
VICTOR TAICHUNG Machinery Works Co., Ltd заснований у 1954 році. Сьогодні це найбільша верстатобудівна корпорація в Тайвані, лідер галузі №1 протягом багатьох років, це підтверджується щорічним рейтингом верстатовиробників Тайваню, який публікується відомим журналом «Common Wealth».
BEKA-MAK
BEKA-MAK
Турецький виробник стрічкових та дискових пилок BEKA-MAK бере свій початок у 1984р. Влаштувавшись у невеликій майстерні в місті Бурса, розпочав сімейний бізнес, а саме виробництво металорізальних верстатів. За 35 років роботи, невеликий сімейний бізнес виріс до рівня заводу, який розташовується на 33 500 м. У штаті співробітників понад 200 осіб, 20% яких складають інженери.
FANUC Robotics
FANUC Robotics
Обладнання з числовим програмним управлінням (ЧПУ), автоматизовані виробничі лінії, системи автоматизації, стали невід'ємною частиною сучасного ринку. Ключова роль розвитку числового програмного управління (ЧПУ) належить японської компанії FANUC.
CANSA MAKINA
CANSA MAKINA
CANSA MAKINA - це турецький виробник трубозгинальних верстатів, який був заснований у 1994 році. CANSA MAKINA є одним з провідних виробників трубозгинальних верстатів у Туреччині та на міжнародному ринку.
MAVIJET
MAVIJET
Завод MAVIJET був заснований у 2008 році у місті Бурса в Туреччині. Сьогодні MAVIJET є одним з провідних виробників обладнання для гідроабразивного різання в Туреччині та за її межами.
TFON
TFON
TFON – це турецька компанія, що спеціалізується на виробництві зачисних машин.  Вона була заснована у 2004 році і на сьогоднішній день пропонує широкий асортимент зачищувальних машин.
FUERDA
FUERDA
FUERDA - Світовий лідер у галузі токарних патронів з більш ніж 30-річним досвідом виробництва, який має високу репутацію в усьому світі, включаючи Європу та США. Завод із виробництва верстатів Zhedong запустив бренд FUERDA у 2001 році. З введенням бренду FUERDA компанія також ухвалила Німецький промисловий стандарт та вдосконалений виробничий процес.