Ваш надійний партнер у світі високих технологій!

Виробники

DURMA
DURMA
DURMAZLAR MAKINA – визнаний лідер турецького верстатобудування займає міцні позиції на світовому ринку. Це зумовлено високою якістю, а також інноваційністю продукції компанії, її вмінням розвивати та вдосконалювати ідеї, що народжуються у сегменті листової металообробки.
VICTOR Taichung
VICTOR Taichung
VICTOR TAICHUNG Machinery Works Co., Ltd заснований у 1954 році. Сьогодні це найбільша верстатобудівна корпорація в Тайвані, лідер галузі №1 протягом багатьох років, це підтверджується щорічним рейтингом верстатовиробників Тайваню, який публікується відомим журналом «Common Wealth».
BEKA-MAK
BEKA-MAK
Турецький виробник стрічкових та дискових пилок BEKA-MAK бере свій початок у 1984р. Влаштувавшись у невеликій майстерні в місті Бурса, розпочав сімейний бізнес, а саме виробництво металорізальних верстатів. За 35 років роботи, невеликий сімейний бізнес виріс до рівня заводу, який розташовується на 33 500 м. У штаті співробітників понад 200 осіб, 20% яких складають інженери.
FANUC Robotics
FANUC Robotics
Обладнання з числовим програмним управлінням (ЧПУ), автоматизовані виробничі лінії, системи автоматизації, стали невід'ємною частиною сучасного ринку. Ключова роль розвитку числового програмного управління (ЧПУ) належить японської компанії FANUC.
FUERDA
FUERDA
FUERDA - Світовий лідер у галузі токарних патронів з більш ніж 30-річним досвідом виробництва, який має високу репутацію в усьому світі, включаючи Європу та США. Завод із виробництва верстатів Zhedong запустив бренд FUERDA у 2001 році. З введенням бренду FUERDA компанія також ухвалила Німецький промисловий стандарт та вдосконалений виробничий процес.