Ваш надійний партнер у світі високих технологій!

BEKA-MAK

 

Турецький виробник стрічкових та дискових пилок BEKA-MAK бере свій початок у 1984р. Влаштувавшись у невеликій майстерні в місті Бурса, розпочав сімейний бізнес, а саме виробництво металорізальних верстатів. За 35 років роботи, невеликий сімейний бізнес виріс до рівня заводу, який розташовується на 33 500 м 2. У штаті співробітників понад 200 осіб, 20% яких складають інженери. Висока якість верстатів, що виготовляються, дозволило BEKA-MAK швидко зайняти лідируюче місце не тільки серед турецьких виробників, а й європейських і вийти зі своєю продукцією на ринок Європи. 

З моменту заснування, BEKA-MAK є вузькоспеціалізованою компанією, що дозволяє концентрувати весь її інженерно-технічний потенціал та матеріальні ресурси виключно на питаннях покращення споживчих якостей продукту – стрічкопильних верстатів. У тому числі завдяки цьому, заснована як сімейна компанія, BEKA-MAK на сьогоднішній день є найбільшим у Туреччині виробником стрічкового обладнання.

Модельний ряд виробника перевищує 60 різних моделей верстатів, що дозволяє підібрати обладнання, яке найточніше задовольняє побажанням клієнта. Лінійка обладнання включає всі типи стрічково-відрізних машин: ручні, напівавтоматичні та автоматичні, у тому числі з PLC керуванням, консольного та колонного виконання. Найбільший верстат виробництва BEKA-MAK дозволяє робити різання заготовок діаметром до 1500мм.

Купуючи обладнання BEKA-MAK, Ви отримуєте якість, точність та довговічність роботи верстата. А купуючи обладнання BEKA-MAK у нас, Ви отримуєте якісне обладнання, відмінний сервіс та підтримку клієнта у гарантійний та післягарантійний період.