Ваш надійний партнер у світі високих технологій!

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Штатні навчені фахівці – запорука швидкого гарантійного ремонту та обслуговування верстатів. Наші сервісні фахівці, технологи та програмісти регулярно проходять навчання на заводах-виробниках. З нами Ви завжди будете спокійні у разі виникнення незапланованого простою обладнання.

Сервісний центр компанії «АЛИСТА» гарантує Вам не лише постачання обладнання, а й повний супровід протягом усього терміну експлуатації. Ми роками займаємося сервісним обслуговуванням верстатів із ЧПУ, а тому наші співробітники – спеціалісти у своїй справі.

Штат налічує сім висококласних фахівців – це:

  • 2 інженери-електронники;
  • 3 інженери-механіки;
  • 2 технологи-програмісти.

Ми цінуємо наших спеціалістів за величезний досвід. За час роботи у нашій компанії вони стали найкращими майстрами у проведенні пуско-налагоджувальних робіт металообробних верстатів. Крім цього, співробітники розуміють тонку специфіку роботи з обладнанням, а також вміють якісно обслуговувати та модернізувати верстати. Нашими інженерами вже було проведено запуск понад двохсот різних верстатів, кількість модернізацій всього обладнання з ЧПУ взагалі порахувати важко.

Саме завдяки такому досвіду та майстерності ми впевнені у собі та нашій роботі. Працюючи з нашими фахівцями, клієнт точно отримає весь перелік послуг у найкращому вигляді. У перелік послуг з технічного обслуговування та ремонту входять:

– Сервісне обслуговування згинальних та інших верстатів ЧПУ в Україні.
– Пуско-налагодження обладнання (комплекс заходів, спрямованих на введення металообробного обладнання в експлуатацію на території замовника).
– Технічне обслуговування та ремонт промислового обладнання.
– Регламентні роботи.
– Забезпечення гарантійних зобов’язань.
– Післягарантійні роботи.
– Робота з рекламаціями.

Технічний центр укомплектований автомобільним транспортом, високоточним обладнанням та інструментом для максимально ефективного запуску та налагодження обладнання.

Ми надаємо для Вас ефективне та швидке обслуговування під час гарантійного та після гарантійного періоду.

До гарантійного обслуговування компанія «АЛИСТА» підходить з таким же професіоналізмом, як і до інших видів слуг. На нас лягає вся відповідальність за забезпечення виробництва клієнтів як технічною підтримкою, так і всіма необхідними запасними частинами. Ми знаємо, що обладнання може давати збій, а тому завжди готові усунути найменші несправності. Наші фахівці не допускають простий, а тому проводять роботи у максимально короткий час. Так Ваше виробництво має можливість займатися безперебійним випуском продукції.

Коли гарантійний термін закінчується, на всі верстати, що поставляються, ми виконуємо післягарантійне обслуговування. До нього входять ремонт та різні сервісні роботи. Наша компанія регулярно проводить діагностику: ми перевіряємо все обладнання та, у разі потреби, проводимо сервісні роботи. Це забезпечує безпечну, безвідмовну та тривалу роботу верстатів.

Для компанії «АЛИСТА» на одному з перших місць завжди стояло і буде стояти якість сервісу. Нерідко трапляються випадки, що до наших фахівців звертаються за сервісом навіть ті клієнти, які спочатку купували своє обладнання в інших компаній. Справа в тому, що технічні фахівці «АЛИСТА» можуть негайно виїхати до клієнта і допомогти розібратися в питаннях, що виникли. На місці вони нададуть весь спектр послуг із встановлення та налагодження обладнання, підберуть запчастини, які зносилися та потребують заміни. Все це входить до наших обов’язків, і ми звикли швидко та якісно справлятися з ними.