Ваш надійний партнер у світі високих технологій!
Навчання

Недосвідченому співробітнику без попереднього профільного навчання не можна працювати з верстатами, бо це може призвести до поломок та збою роботи виробництва. Компанія «АЛИСТА» враховує цей момент, а тому в наші послуги входить навчання роботи із верстатами з ЧПУ.

Наші співробітники мають всі необхідні знання, а тому охоче готові передати їх вашим фахівцям. Все навчання з металообробки, навчання на фрезерному верстаті з ЧПУ та іншому обладнанні проводиться максимально простою і зрозуміло мовою для кожного.

Навчання, яке проводить компанія «АЛИСТА» платне, та це виправдано, адже всі вкладення у профільну освіту ваших співробітників швидко окупляться. Коли кожен працівник знає, як він повинен поводитися з обладнанням на своєму робочому місці, його робота йде швидше, а міняти запчастини через несправності доводиться у рази рідше.

У кожному окремому випадку нашими спеціалістами формується індивідуальна програма підготовки ваших працівників. Ми намагаємось забезпечити максимальну комфортність, а тому, курс навчання проходитиме безпосередньо на вашому підприємстві. Так у працівників буде можливість засвоїти знання та навички на практиці прямо на своєму робочому місці.

Також ми звертаємо вашу увагу на те, що навчання від компанії «АЛИСТА» регулюється договором постачання верстатів.