Ваш надійний партнер у світі високих технологій!

VICTOR Taichung

 

VICTOR TAICHUNG Machinery Works Co., Ltd заснований у 1954 році. Сьогодні це найбільша верстатобудівна корпорація в Тайвані, лідер галузі №1 протягом багатьох років, це підтверджується щорічним рейтингом верстатовиробників Тайваню, який публікується відомим журналом «Common Wealth».

Загальна площа виробничих потужностей, включаючи ливарний завод, становить 107049 м². На даний момент добігає кінця будівництво нового заводу VICTOR TAICHUNG загальною площею 63737 кв.м. Це буде повноцінне сучасне підприємство, орієнтоване на застосування технологій Індустрії 4.0, з роботизованими ділянками та автоматичним складом.

Кадровий склад корпорації налічує понад 1 000 співробітників, більшість з яких працюють у Тайчжуні..

Щорічно завод експортує понад 1 500 верстатів, переважно до США, країн Західної Європи, Туреччини та Росії. Верстати VICTOR мають великий попит у всьому світі і широко представлені на території України компанією «АЛІСТА» як ексклюзивний представник заводу.
 
Переваги:

  • 70% верстата – виробляється власними підрозділами компанії
  • 30% – від відомих світових виробників (FANUC, Kitagawa, Renishaw, Grundfos, NSK)
  • Сертифікати: ISO-9001, ISO-14001, Сертифікат Японського Інституту Механотроніки JMI, Meehanite Cast Member
  • Щорічні інвестиції в науково-дослідні підрозділи, в яких використовуються найновіші технології в галузі високоточного тестування та аналізу
  • Власний металургійний завод чавуну «MEEHANITE»
  • Повний контроль виробництва – від станини до готового верстата

 
Станина з чавуну Meehanite відрізняється великими властивостями, що демпфують і віброгасять, високою міцністю і стійкістю до температурних деформацій, що забезпечує верстату в процесі роботи більш високу точність, особливо в умовах важких режимів різання, і довгий термін служби. Більшість продукції, що випускається ливарним підрозділом, експортується в Японію для її верстатобудівних підприємств.

Поєднання відмінної японської якості зборки, надійних комплектуючих провідних виробників Європи та Японії та при цьому доступна ціна, робить це обладнання ідеальним для українського споживача.

VICTOR завоював репутацію виробника верстатів з високою жорсткістю та довготривалою точністю.
 
Асортимент моделей представлено у групах:

  • Токарні обробні центри з ЧПУ
  • Фрезерні обробні центри з ЧПУ
  • Багатозадачні обробні центри