Ваш надійний партнер у світі високих технологій!

FANUC Robotics
Обладнання з числовим програмним управлінням (ЧПУ), автоматизовані виробничі лінії, системи автоматизації, стали невід’ємною частиною сучасного ринку. Ключова роль розвитку числового програмного управління (ЧПУ) належить японської компанії FANUC. Заснована у 1956 році доктором технічних наук Seiuemon Inaba, компанія  FANUC з першого дня роботи розпочала впровадження концепції числового програмного управління (ЧПУ).

Почавши з автоматизації окремого обладнання, компанія FANUC, вже через кілька десятиліть, займалася автоматизацією цілих виробничих ліній. Основним чинником такого інноваційного розвитку став винахід доктора Seiuemon Inaba, який винайшов перший електричний кроковий двигун. Цей двигун був встановлений у верстат, і до нього застосували числове програмне управління (ЧПУ).
 
Постійно розвиваючи процеси автоматизації, підвищуючи показники якості, збільшуючи продуктивність та знижуючи витрати, доктор Seiuemon Inaba, разом із командою інженерів компанії FANUC, спроектували і розробили роботів для роботи з верстатами. Розробки доктора Seiuemon Inaba дозволили іншим верстатобудівним, виробничим та машинобудівним компаніям у всьому світі, використовувати переваги даних технологій. Завдяки постійному розвитку вже у 1970-80-х роках лінійку продукції компанії FANUC поповнили такі продукти як ROBOCUT, ROBODRILL та ROBOSHOT. За рахунок цих продуктів компанія FANUC спромоглася запропонувати оптимізовані рішення для різних застосувань, які змогли задовольнити вимоги різних підприємств замовників. Компанія FANUC стала першою в Японії компанією, яка збудувала автоматичне підприємство з роботами та верстатами з числовим програмним управлінням (ЧПУ). 

Заснована понад шістдесят років тому компанія FANUC, має унікальний досвід, та є провідним у світі виробником обладнання для автоматизації виробництва. Понад 4,2 мільйони контролерів з числовим програмним управлінням (ЧПУ), а також понад 600 000 роботів було встановлено компанією FANUC у різних країнах світу.

Незважаючи на всі досягнення, принципи FANUC залишаються незмінними. Це тверда прихильність до розширення меж автоматизації та прагнення допомогти замовникам в оптимізації виробничих процесів.